Nový časopis Vegetarián & Vegan

Časopis Vegetarián-Vegan
Milí čtenáři a čtenářky,
s jarem vždy přichází něco nového a tak ani naše vegetariánská organizace nechtěla zůstat pozadu. Poprvé po mnoha letech tak vegetariáni a vegani mají svůj časopis. Jsou v něm novinky o vegetariánství, přehled zajímavých aktivit, rozhovor s obdivuhodným vegetariánem – téměř stoletým maratoncem.

Odborníci na výživu zodpovědí Vaše dotazy i vysvětlí běžné omyly kolem vegetariánství a veganství. Naleznete zde i chutné a snadné recepty a informace o potravinách a výživě a vše o vegetariánství z domova i ze světa. Snažíme se připravit zajímavý barevný magazín, který potěší nejen vegetariány a vegany, kterým přinese kvalitní a objektivní zprávy, recenze i studie, ale zaujme i ty, kdo s vegetariánstvím a veganstvím teprve váhají a usnadní jim rozhodován. Může také k vegetariánství posunout i ty, kdo tom ani neuvažovali.

Tomu aby měl časopis Vegetarián & Vegan úspěch a vycházel pravidelně, čtvrtletně, můžete pomoci i Vy. Objednejte si jej pro sebe, své známé i pro vegetariánskou restauraci či prodejnu ve Vašem městě! (Nejsnazší způsob jak jej dostávat pravidelně, je stát se členem České vegetariánské společnosti.) Pište nám také o Vašich aktivitách a nápadech, posílejte příběhy jak jste se stali vegetariány a vegany, zda to je snadné, nebo musíte čelit různým obtížím. Posílejte dotazy k vegetariánské a veganské stravě, zajímavé tipy na knihy, obchody či restaurace.

Máte-li jakékoli podněty či připomínky k časopisu, zajímavé nápady, či chcete jakkoli jinak podpořit jeho vydávání, napište nám na naši adresu.

Za redakci MUDr. Zbyněk Luňáček a Jan Šťastný


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 14. 04. 2005 | 16414 přečtení | Počet komentářů: 632 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Reklama

VEG 1 - tablety s B12 - perfektní pro vegany a vegetariány!
Nesmyslné antikampaně
Veganská strava je zdravá a bezpečná i pro malé děti - zneužití případu úmrtí dětěte ke kritice veganství

I děti mohou být vegany - výhrady k reportáži ČT

Vegetariánství škodí dětem? - shrnutí kausy hrůzostrašných článků v českém tisku
Naši sponzoři
Doporučujeme !
Internetová verze filmu "Vykořisťování Země" s českými titulky - jak konzumace masa škodí planetě Zemi, komentář čte sir Paul McCartney.
Nepřehlédněte
Nabízíme

Důvody proč
být vegetariány
Pravda o mase

filmy americké organizace PeTA s českými titulky na CD-ROM
Reklama
Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!

Tento web je vytvořen v phpRS