V&V č.2 - Napsali jste nám

Časopis Vegetarián-Vegan
Za Vaše názory, chválu i kritiku děkujeme!

Dobrý den, jmenuji se Jiří Chmel a jsem z Chomutova, je mi 15 a jsem už 2,5 roku vegetarián, později přibližně kolem 18 se chystám na veganství. Tento časopis mě velmi zaujal, je velmi přehledný, barevný, zajímavý a hlavně plný fotografií. Docela mě zarazil počet stránek čekal jsem, že bude poněkud obsáhlejší vzhledem k tomu, když ho vydává takováto organizace. Ještě bych chtěl podotknout, že mě osobně chyběly jména autorů článků, i když se to možná může zdát směšné, důležitější je přece obsah, ale přesto to může spoustu lidí zajímat. Jinak ty recepty jsou suprově provedené, už jsem si je vystříhal a začal zakládat. Největší šok jsem dostal, když jsem si četl článek o Pribiňáčkovi, ne, že bych ho konzumoval, ale tohle jsem vůbec nečekal. Fotka vašich odznaků mě také dostala natolik, že jsem si ho hned objednal. Zkrátka Váš časopis mě velmi zaujal, že bych chtěl ještě poprosit o pár výtisků, které můžu rozdat svým známým, kteří se o tuto problematiku taktéž zajímají. Děkuji moc...

Váš stálý příznivec Jiří Chmel.


Vážení a milí přátelé, srdečný dík za časopis, má krásnou úroveň. Já už jsem stará 73 let, raduji se z Vašich úspěchů! Držím palce!
Děláte dobré dílo, které ocení až budoucnost! Modlím se za Vás, ať se Vám všechno daří. S úctou Vás všechny zdraví. Slunce v duši!

Irena Schwarzová.


Ahoj všichni tvůrci prvního Magazínu, velmi Vám blahopřeji a děkuji za první číslo časopisu o vegetariánství, na který jsme dlouho čekali. Už na první pohled je hezký, barevný a vyzývá k okamžitému prolistování a následnému rychlému čtení. Doufám, že se časem díky hodně lidem rozroste do tloušťky a bude k dispozici nejen členům společnosti, ale i na stáncích časopisů, v trafikách ... . Ráda Vám pomůžu s distribucí v Karlových Varech a karlovarském kraji. Prosím o zaslání bližších informací, co Vám nyní nejvíc pomůže a také informace o cenách a způsobech prodeje. Ještě jednou DÍKY a přeji našemu časopisu hodně dobrých nápadů, inspirace, seriózních nezaujatých stanovisek a diskusí (i když to asi nebude mít vždy jednoduché) a hodně dalších vegetariánů!!!

Ludmila Kačenová, Karlovy Vary.


Vážení,
od firmy Dobrý Krámek mi přišel Váš magazín Vegetarián, který je naprosto vynikající, jak obsahem tak i uspořádáním. Jmenuji se Rene Schwarz, jsem vegetariánem 10let a nyní již veganem. Větší část života jsem strávil ve Velké Británii, a od r. 2000 pobývám v Trutnově. Mám rozsáhlé zkušenosti co se týče veget. vaření, organických potravin. Máme 2letou holčičku, vegetariánku, a těší se vynikajícímu zdraví a spoustě energie. Pokud byste měli zájem o nějaký článek, recept či něco dalšího, rád bych navázal spolupráci.

S pozdravem Rene Schwarz

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 04. 01. 2007 | 12696 přečtení | Počet komentářů: 932 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Reklama

VEG 1 - tablety s B12 - perfektní pro vegany a vegetariány!
Nesmyslné antikampaně
Veganská strava je zdravá a bezpečná i pro malé děti - zneužití případu úmrtí dětěte ke kritice veganství

I děti mohou být vegany - výhrady k reportáži ČT

Vegetariánství škodí dětem? - shrnutí kausy hrůzostrašných článků v českém tisku
Naši sponzoři
Doporučujeme !
Internetová verze filmu "Vykořisťování Země" s českými titulky - jak konzumace masa škodí planetě Zemi, komentář čte sir Paul McCartney.
Nepřehlédněte
Nabízíme

Důvody proč
být vegetariány
Pravda o mase

filmy americké organizace PeTA s českými titulky na CD-ROM
Reklama
Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!

Tento web je vytvořen v phpRS