Nový archiv textů z médií

Česká vegetariánská společnost
Stalo se vám někdy, že jste si přečetli zajímavý článek o vegetariánství, ale on po čase z webu zmizel? A nebo přestal fungovat link, protože webmaster změnil strukturu stránek? Nám se to stalo opakovaně, proto jsme na našich stránkách založili archiv textů z médií.

Tento archiv najdete na adrese archiv.vegspol.cz - bude průběžně doplňován o další texty. Každý text bude obsahovat odkaz a link na původní zdroj, nemůžeme ale zaručit, že všechny linky budou stále aktuální. Však to znáte sami, internet se stále mění, každý den je něco trochu jinak...

Doufáme, že tento archiv by mohl pomoci např. i studentům, jejichž práce bude nějak zaměřena na vegetariánství - v poslední době se na nás obracelo více zájemců. Budeme velmi vděční čtenářům stránek, když nás upozorní na texty, které v archivu chybí. Mohli bychom tak postupně společně vytvořit národní databázi textů o vegetariánství.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 25. 05. 2007 | 16611 přečtení | Počet komentářů: 3497 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Reklama

VEG 1 - tablety s B12 - perfektní pro vegany a vegetariány!
Nesmyslné antikampaně
Veganská strava je zdravá a bezpečná i pro malé děti - zneužití případu úmrtí dětěte ke kritice veganství

I děti mohou být vegany - výhrady k reportáži ČT

Vegetariánství škodí dětem? - shrnutí kausy hrůzostrašných článků v českém tisku
Naši sponzoři
Doporučujeme !
Internetová verze filmu "Vykořisťování Země" s českými titulky - jak konzumace masa škodí planetě Zemi, komentář čte sir Paul McCartney.
Nepřehlédněte
Nabízíme

Důvody proč
být vegetariány
Pravda o mase

filmy americké organizace PeTA s českými titulky na CD-ROM
Reklama
Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!

Tento web je vytvořen v phpRS