V&V č.4 - editorial

Časopis Vegetarián-Vegan
Toto číslo je zaměřeno na životní prostředí.

I když se to nezdá, naše stravování má obrovské ekologické dopady, které opomíjí i mnoho organizací na ochranu přírody. V práci Dr. Čejky se proto dozvíme, proč je vegetariánství pro naší planetu šetrnější než konzumace masa, René Schwarz se zase zaměřil na rybolov. Jsou zde i dva velké rozhovory s velice zajímavými osobnostmi, s kapitánem Paulem Watsonem o jeho boji se zabijáky velryb a s prezidentem Slovinska Dr. Janezem Drnovšekem o cestě k veganství a ochraně zvířat.

V příloze o cestovaní pak naleznete průvodce po nejčastějších turistických destinacích a také tipy na to co si přibalit s sebou od veganského jídla po netestovanou přírodní kosmetiku.

Nechybí samozřejmě recenze na nové knihy, odborné informace, inzeráty a pochopitelně i skvělé recepty. Věříme, že vás potěší i zprávy o naší činnosti a činnosti dalších organizací. I nás těší, jak často je dnes o vegetariánství slyšet. Čtvrté číslo časopisu Vegetarián & Vegan je zase o něco rozsáhlejší než předchozí, také jsme zvýšili náklad, protože zájem čtenářů je stále větší. Jeho příprava nám zabrala opravdu mnoho času, doufáme že tedy pochopíte jeho zpoždění. Třetí ročník Vegetariánského dne přinesl také některé novinky, například zahraničního hosta, promítání ve dvou sálech apod., na příští rok se můžete těšit na další vylepšení. A pokud nemáte možnost navštívit naše přednášky a prezentace – ale příležitostí je stále více, přednášíme po celé republice, tak na webu vegspol.cz najdete archiv s videozáznamy různých našich akcí. Věříme, že toto číslo časopisu splní vaše očekávání a těšíme se na vaše názory, dotazy i články.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 04. 01. 2007 | 14524 přečtení | Počet komentářů: 2158 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Reklama

VEG 1 - tablety s B12 - perfektní pro vegany a vegetariány!
Nesmyslné antikampaně
Veganská strava je zdravá a bezpečná i pro malé děti - zneužití případu úmrtí dětěte ke kritice veganství

I děti mohou být vegany - výhrady k reportáži ČT

Vegetariánství škodí dětem? - shrnutí kausy hrůzostrašných článků v českém tisku
Naši sponzoři
Doporučujeme !
Internetová verze filmu "Vykořisťování Země" s českými titulky - jak konzumace masa škodí planetě Zemi, komentář čte sir Paul McCartney.
Nepřehlédněte
Nabízíme

Důvody proč
být vegetariány
Pravda o mase

filmy americké organizace PeTA s českými titulky na CD-ROM
Reklama
Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!

Tento web je vytvořen v phpRS